České výlety:

Platný ceník pro individuální výlety zde. V případě jednoho až dvou účastníků je to 3509 Kč (2900 + DPH) + benzín. Při více účastnících 1452 Kč (1200 + DPH) na hlavu + benzín. V případě akce noc-noc se přidává 800 + DPH na hlavu. Benzín na výlet za jeřáby a vlky vychází pro příklad na 600 Kč. Totéž za sovami a orchidejemi. Jezdíme pohodlným a bezpečným hybridním SUV. V Praze Vás můžu naložit a vrátit zase domů, nebo se dohodneme někde po trase. Platí pravidlo citlivého přístupu ke zvířatům, budeme se chovat s respektem k pozorované přírodě. Zvířata garantovat nelze, velmi to může ovlivnit počasí, ale máte k dispozici průvodce, který naučil hledat sovy, dravce a některá další vzácná zvířata mnoho českých wildlife fotografů.

Kdyby počasí vypadalo úplně špatně, trip přesuneme. Kdybychom měli extrémní smůlu, uplatňuji pravidlo druhého pokusu, kdy už účastníci neplatí za průvodcovské služby, jen benzín. Mým cílem je, abyste si to maximálně užili a předali svůj pocit z neopakovatelného zážitku v české přírodě dál. Těším se na Vás!

Zahraniční výlety:

Cestování se dává znovu do pohybu, tak zde uvádím několik příkladů kompletních nákladů, tedy na kolik Vás vysněná a zážitky nabitá zahraniční výprava celkově vyjde. V téhle částce je opravdu všecko kromě suvenýrů, tedy doprava, ubytování, jídlo, pití, všechny poplatky a moje organizační a průvodcovská taxa.

8 dní v nádherné divočině Bulharska vychází do 30.000 korun. 14 dní dlouhý tropický zážitek v Malajsii přijde na cca 70.000 korun (cenu může ovlivnit cena letenky). A zakončím dvěma top výlety do Himálaje, které se mnou zdaleka nejsou tak extrémně drahé, jak je možné najít na Internetu. Za sněžnými levharty a krásou zimní Himálaje Vás umím vzít za cca 80.000 korun. A za super roztomilými červenými pandami za cca 90.000 korun. A v obou těchto případech ještě svou účastí finančně podpoříme ochranu těchto vzácných a ohrožených zvířat.