Dopřejte sobě, své rodině, svým blízkým unikátní a krásný zážitek v české přírodě s průvodcem, kterého využívají špičkoví fotografové a odborníci v přírodovědných oborech! Na této stránce naleznete informace, jak snadné je výlet snů darovat a následně domluvit a zrealizovat.

Výlety snů k dispozici:

  • Jednodenní klasický, nejčastěji realizovaný výlet. Pohodlným autem z Prahy či po domluvě vyzvednutí po trase (kupř. do Brd, Máchova kraje, Lužických hor, na Šumavu….), na lokalitu do 200km vzdálenosti z Prahy, celková cena 4.840,- Kč. Zúčastnit se mohou až 4 lidé (obdarovaný + 3). Nejoblíbenějšími výlety jsou ty za sovami, po stopách českých vlků, za ledňáčky, vlhami a dudky nebo za unikátními kamzíky či jeřáby. Obdarovaný i Vy však můžete přijít i se svými nápady!

  • Vícedenní speciální, výlet navrhnutý na specifickou představu. V tomhle případě nejsou žádná omezení v nápadech nebo lokalitách. Stavíme podle představy, v Česku i v cizině. Cenu schvalujeme po domluvě itineráře. Nejčastěji se v Česku jezdí na Šumavu poznávat její kouzla, stopovat rysy a vlky. Také vícedenní akce za pozorováním všech českých sovích druhů. Umíme velmi dobře ale i náročné požadavky, takže realizujeme i úspěšné výlety za pozorováním irbisů (sněžných levhartů) nebo pand červených v Himálaji, či za poznáním nádher tropických pralesů. Veleoblíbené jsou výlety do zapomenutých koutů Balkánu za supy, orly, šakaly a dalšími nádherami evropské přírody, nebo do Skandinávie za medvědy, vlky a rosomáky. V takovém případě dejte do objednávky určitě Váš telefon, ať se můžeme pobavit o možnostech. Váš dárek bude opravdu luxusní, v hodnotě od 12.000 do 150.000,- Kč.

Jak certifikát získáte? Za pár minut ho můžete darovat!

  1. Stáhněte si Flyfish.cz certifikát ve formátu pdf zde
  2. Vytiskněte si certifikát, hezky zabalte a udělejte radost 🙂
  3. Vyplňte jednoduchý formulář pod tímto postupem, abychom věděli, jaký výlet chcete.
  4. Mailem Vám pošleme potvrzení a údaje k platbě.
  5. Po zaplacení získáte svůj kód pro uplatnění certifikátu.
  6. Obdarovaný nebo Vy nás kontaktujete s kódem na stránce pro uplatnění certifikátu zde a domlouváme termín a detaily výletu snů.
  7. Jupí, jede se za přírodními zázraky!

Objednávka certifikátu: