Chcete stopovat rysy nebo komunikovat s vlky? Rádi byste s úžasem pozorovali elegantní jeřáby nebo orly? Zajímají vás tajemné a vzácné sovy? Nebo ta nejbarevnější zvířata u nás? Napište si o váš zážitek! trip@flyfish.cz

Naše TOP výlety pro Vás nebo jako unikátní dárek

Nejžádanější výlety v Česku, které ani COVID nezastaví. Chcete zabavit sebe nebo své děti v době, kdy je skoro všude zavřeno? Příroda má stále otevřeno a s průvodcem s více než 25 lety zkušeností si užijete výlet za přírodními zázraky a poznáním. Inspirujte se a objednávejte! Je to i výborný dárek!

Výlet za tajemnými sovami

Roztomilí kulíšci, ohromní výři, vzácní puštíci bělaví, nebo sovy bydlící s námi, jako jsou sýčci nebo sovy pálené? Chcete se naučit jejich houkání? Vědět, jak slyší a vidí, loví? Pohádkový výlet pro dospělé i děti a v roce 2020 číslo 1 v realizovaných akcích.

Kromě úplného léta funguje stále.
Od 1.800 Kč/os.
Více informací a objednávky:

Šumava nejen rysí

Vydejte se po stopách rysů, pozorujte divoké jeleny, vzácné sovy a datlíky, tetřevy a tetřívky, unikátní obnovu lesa, kterou zažívá jen pár generací za dvě století. S malou, ale reálnou nadějí spatřit divokého rysa. Možné upravit podle fyzické zdatnosti.

Je možné realizovat po celý rok.
Od 7.000 Kč/os.
Více informací a objednávky:

Stopařská akademie

Příroda ukládá spoustu záznamů o svých obyvatelích. Ve stopách na sněhu nebo v blátě. Na stromech a pod stromy. Chcete se naučit v téhle přírodní kronice číst a vědět, co se v přírodě odehrává? Pak je tahle akce právě pro Vás! Pro velké i malé stopaře.

Koná se v zimním období.
Od 7.000 Kč/os.
Více informací a objednávky:

Tip: Navštivte Flyfish.cz profil na Facebooku www.facebook.com/flyfish.cz nebo na Instagramu www.instagram.com/flyfish.cz pro fotky a inspiraci z již zrealizovaných výprav! Máte svůj vlastní sen, který byste chtěli v přírodě vidět a zažít? Napište nám: trip@flyfish.cz

Nebo si vychutnejte videa: