Chtěli byste na opuštěný Balkán, vidět velké vzácné supy, vlky a šakaly, rozmanité orchideje, kudlanky, zajímavé dudky, výrečky a sýčky? Líbilo by se vám tropické dobrodružství plné neuvěřitelně barevných ptáků, roztodivných motýlů, zpívajících žab, opic a třeba i tajemných šelem? Nebo je vaším životním snem navštívit nejvyšší pohoří světa Himálaj a spatřit ducha velehor levharta sněžného, nebo roztomilé pandy? Napište si o váš zážitek! trip@flyfish.cz

Vyhlášené výlety:

Pohoda a příroda u moře a na horách v Bulharsku

Chcete si užít dovolenou u moře, ale ne na přecpané pláži? Máte rádi přírodu? Tohle je něco přesně pro vás. Pohodička na malé pláži, na které se můžete koupat ve slané i sladké vodě, protože leží u ústí řeky, po které se vydáte do nádherné divočiny. V době, kdy tímto místem prolétává tisíce ptáků migrujících ze severu na jih. A pak rovnou na hory, za supy, šakaly, sovami. A to celé proložit výborným bulharským jídlem a vínem. Dostali jste chuť?

Tudy se vydejte za svou top dovolenou v Bulharsku.

Za sněžnými levharty do nejvyšších hor

Tohle je výlet vašeho života. Himálaj má své ohromné kouzlo, její usměvaví obyvatelé se nezapomenutelně zapíší do vašeho srdce, a když k tomu přidáte i unikátní pozorování nejtajemnější velké kočkovité šelmy, budete mít jeden z nejsilnějších zážitků, který lze v pozemské přírodě udělat. A překvapí vás, že nemusíte být ani zkušenými horolezci, ani utrácet životní úspory. Tenhle jedinečný výlet je dostupný. A vše nasvědčuje tomu, že se v únoru 2022 bude zase konat. Kolik irbisů to bude tentokrát? Naposledy jsme jich viděli sedm.

Za vaším himálajským snem se vydejte tudy.

Tropický ráj plný barev a se dvěma různými světy – denním a nočním

Nikde jinde na světě není větší biodiverzita než v tropickém deštném pralese. A dobrým průvodcem se v něm vůbec nemusíte bát ani ve dne, ani v noci. Malajsie je navíc příjemně dostupná dvěma nepříliš dlouhými lety. Pro své nastavení se jí také říká Švýcarsko jihovýchodní Asie. Je vyhlášená parádní kuchyní, a protože je to moje oblíbená destinace, kam se s klienty často vracím, kromě znalostí fauny a flóry máte se mnou i zkušenosti s dobrým lokálním jídlem. Můžete nechat starosti doma, vezměte si jen chuť koukat, poznávat, fotografovat a hurá směr Kuala Lumpur!

Do malajského království tropické divočiny pokračujte tudy.

Pro orientaci o dalších výletech navštivte sekci Termíny.

Tip: Navštivte Flyfish.cz facebook profil a inspirujte se z již realizovaných výprav! www.facebook.com/flyfish.cz

Nebo si vychutnejte videa: