Náš absolutní bestseller! Sovy jsou tajemná zvířata, extrémně zajímavá svým životem i podobou, svým rejstříkem zvuků, které jsou jednou uchu lahodící, podruhé strašidelné. A není snadné je jen tak vidět. Lidé mají velmi rádi tenhle výlet i proto, že je na pozorování velmi úspěšný. Přírodě se nedá poroučet, ale těžko byste hledali zkušenějšího sovího průvodce. Využívá ho i mnoho úspěšných českých i zahraničních fotografů přírody. A všichni si při troše štěstí připadají aspoň chvíli kouzelně jako Harry Potter 🙂

Pro více informací a objednání Vašeho výletu klikněte zde.

Cena za průvodcování v rámci jednoho dne při 1 – 2 účastnících 4477,- Kč,  při třech účastnících 6171,- Kč, při čtyřech 8228, Kč + cestovné. Neskládáme výlety z účastníků, kteří se neznají. Je jen na Vás, kolik rodinných příslušníků nebo přátel vezmete. Obvyklý maximální počet účastníků je 4 (limitováno i  vozem).

Jak funguje objednávání? Vyplňte a odešlete Váš požadavek. Nebojte se napsat jakékoliv sny či touhy, co byste chtěli vidět nebo zažít. Důležité jsou i Vaše časové možnosti, případně schopnost být v terénu dlouho do noci, či časně ráno. Odpovíme zpravidla do 24 hodin s návrhy pro Váš výlet, pravděpodobností pozorování, doporučeními a přesnou cenou. Můžeme pak komunikovat a výlet vyladit. jakmile se dohodneme, pošleme fakturu a jejím uhrazením se závazně přihlašujete a pak už si jen užíváte Váš přírodní zážitek. V případě, že se špatně vyvine počasí, přeložíme termín. V případě, že bude výlet opravdu špatný na pozorování (přírodě neumíme poručit), dostanete k dispozici druhý pokus, kdy už se neplatí průvodcování, jen palivo. Naším cílem je Vaše nadšení. Abyste měli chuť vyrazit s námi za dalšími přírodními zázraky. A nakažlivé nadšení, aby s námi vyrazili příště i vaši přátelé 🙂 Těšíme se na Vás!

Můj výlet za sovami:
Objednejte si svůj soví zážitek nebo parádní dárek pro své blízké!
Vybraná hodnota: 1