Šumava je náš největší národní park a ukrývá nejeden přírodní zázrak. Začneme s rysy. Jedno z nejkrásnějších, ale také nejskrytěji žijících zvířat u nás. A s kým jiným vyrazit na stopu přízraku šumavských lesů než s Martinem, zakladatelem a šéfem projektu Meetlynx – setkání s rysem, který představil rysí život více než 11 tisícům dětí a dospělých. Šance vidět divokého rysa je malá, ale dozvíte se o nich hodně a uvidíte hodně z jejich života. Ale nemusí to být zdaleka jen o rysech. Věděli jste třeba, že na Šumavě žijí vlci nebo třeba losi? A také vzácní puštíci bělaví, nebo roztomilí soví skřítci kulíšci nejmenší. Nebo datlíci, kteří jsou vzácným pozůstatkem po době ledové. A třeba květiny, které nejsou ani trochu zelené, nebo orchideje. A také se můžete dozvědět o životě lesa a jak pro les mohou pozitivně spolupracovat třeba rysi s kůrovcem. Popsat všechny možnosti zážitků z našeho šumavského výletu není možné, kolik jich je, když máte s sebou zkušeného průvodce.

Pro více informací a objednání Vašeho výletu klikněte zde.

Výlet na Šumavu je zpravidla víkendový od pátku do neděle. Cena za průvodcování při 1 – 2 účastnících 10.890,- Kč,  při třech účastnících 14.520,- Kč, při čtyřech 19.360, Kč + palivo (cca 2.000 Kč) + ubytování (cca 750 Kč/osobu a noc). Stravování je ve Vaší vlastní režii, nebo lze zprostředkovat all inclusive. Neskládáme výlety z účastníků, kteří se neznají. Je jen na Vás, kolik rodinných příslušníků nebo přátel vezmete. Obvyklý maximální počet účastníků je 4 (limitováno i našim vozem). Pokud Vaše časové možnosti dovolují, doporučujeme výlet na Šumavu prodloužit. Ani týden se nebudete nudit. A čím více dní, tím větší šance je na pozorování rarit. Pro delší šumavský výlet získáte speciální cenu.

Jak funguje objednávání? Vyplňte a odešlete Váš požadavek. Nebojte se napsat jakékoliv sny či touhy, co byste chtěli vidět nebo zažít. Důležité jsou i Vaše časové možnosti, případně schopnost být v terénu dlouho do noci, či časně ráno. Odpovíme zpravidla do 24 hodin s návrhy pro Váš výlet, pravděpodobností pozorování, doporučeními a přesnou cenou. Můžeme pak komunikovat a výlet vyladit. jakmile se dohodneme, pošleme fakturu a jejím uhrazením se závazně přihlašujete a pak už si jen užíváte Váš přírodní zážitek. V případě, že se špatně vyvine počasí, přeložíme termín. V případě, že bude výlet opravdu špatný na pozorování (přírodě neumíme poručit), dostanete k dispozici druhý pokus, kdy už se neplatí průvodcování, jen palivo. Naším cílem je Vaše nadšení. Abyste měli chuť vyrazit s námi za dalšími přírodními zázraky. A nakažlivé nadšení, aby s námi vyrazili příště i vaši přátelé 🙂 Těšíme se na Vás!

Můj výlet na rysí Šumavu
Objednejte si svůj šumavský zážitek nebo parádní dárek pro své blízké!
Vybraná hodnota: 1